امروز:

ویژگیهای پرینتر brother

معین ات کلی پرینتر چاپ لیزری 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس) سایز چاپ: A4
کاغذ ظرفیت سینی کاغذ: 250 برگ- قابلیت تغذیه اتوماتیک ADF
چاپ رنگی -سرعت چاپ رنگی: 22 - سرعت چاپ سیاه وسفید: 22 - رزولوشن چاپ: 600 × 600 dpi- توان کار ماهیانه : 300 تا 1500 - قابلیت چاپ دو رو
سایر معین ات - صفحه نمایش LCD - پورت USB 2.0 پورت Ethernet - کارت خوان - شبکه بی سیم Wi-Fi

نمایندگی brother

brother نمایندگی برادر,نمایندگی برادر,نمایندگی

Brother MFC-9330CDW Multifunction Laser Printer
پرینتر چندکاره‌ی برادر مد MFC-9330CDW قابلیت‌های پرینت لیزری رنگی به صورت دورو و اتوماتیک ، اسکن رنگی، کپی فکس است و و همین طور از رابطه Wi-Fi سود می‌برد و در ابعاد 410 × 483 × 410 با وزن 18.5 کیلوگرم ارائه می‌شود. از سخت‌افزار این دستگاه می‌توان به پردازنده‌ی 300MHz و حافظه‌ی 192 مگابایتی اشاره کرد. صفحه‌ نمایشی LCD لمسی 9.3 سانتی‌متری در این دستگاه تعبیه شده است.
سرعت پرینت دستگاه تا 22 برگ در دقیقه با وضوح 600 × 600 dpi است اما می‌توانید با تکنولوژی HQ1200 مجموعه برادر رزولوشن چاپ را به صورت دیجیتال تا 2400 × 600 ارتقا دهید. جهت چاپ اولین برگه از آماده‌باش کمتر از 16 ثانیه زمان لازم است. چاپ دورو در این پرینتر به صورت اتوماتیک انجام می‌شود از ویژگی‌های مثبت این دستگاه به شمار می‌آید.
بخش کپی دستگاه تا 22 کپی را در دقیقه با وضوح 600 × 600 به صورت سیاه سفید رنگی انجام می‌دهد و قابلیت کپی 99 برگ از یک صفحه را دارد. همین طور می‌توانید صفحات را تا 25% کوچک کرده یا تا 400% بزرگ نمایید تا 4 صفحه را در یک برگ کپی بکنید . کپی اولین برگه از حالت آماده به کار 19 ثانیه برای کپی سیاه سفید 22 ثانیه برای کپی رنگی ثانیه وقت نیاز دارد.
قسمت اسکن این دستگاه با وضوح 1200 × 2400 عمق رنگ 24 بیت بر روی بستری شیشه‌ای عمل می‌کند. در صورت استفاده از تغذیه اتوماتیک اسناد (ADF) اسکن با وضوح 1200 × 600 dpi انجام می‌شود. وضوح اسکن در حالت دیجیتال Interpolated تا 19200 × 19200 dpi ارتقا می‌یابد. عمق رنگ اسکن انجام شده 24 بیت است.
در بخش فکس MFC-9330CDW توانایی ارسال دریافت و ارسال فکس از طریق رایانه را به شما می‌دهد. سرعت مودم دستگاه مساوی با 33.6 Kbs بوده در صورت اتمام کاغذ دستگاه تا 500 برگ از فکس‌های دریافتی را در ذخیره می‌کند. وقت ضروری جهت ارسال فکس مساوی با نسبتا 2 ثانیه است.
سینی جلویی کاغذ، ظرفیت نگهداری 250 برگ را دارد و سینی خروجی تا 100 برگ را تحویل می‌دهد. قابلیت ADF دستگاه تا 35 برگ را پشتیبانی می‌کند.
تونرهای مورد استفاده در این دستگاه حاوی تونر سیاه سفید مـدل TN-251BK با قابلیت چاپ 2500 برگ، تونرهای رنگی TN-255C، TN-255M، TN255Y با قابلیت چاپ 2200 برگ هستند . اندازه توصیه ی ماهیانه برای چاپ با این دستگاه مساوی با 300 تا 1500 برگه است. اما اگر چه می توان حداکثر تا 30.000 برگ در ماه با این دستگاه به چاپ رساند.
برق مصرفی دستگاه 380 وات در حالت آماده باش 70 وات و در Sleep Mode 7.5 وات است.


نوشته شده در : یکشنبه 20 تیر 1395  توسط : میهن بلاگ 99.    نظرات() .

انتخاب مورد پژوهش انتها نامـهانجام پایان نامه مدیریت

به طور کلی گزینش موضوع انتها نامـه برای رشته های مختلف قدم اول بوده از ارزش خاصی برخوردار است. چنانچه انتخاب مساله انتها نامـه بوسیله دانشجو به درستی انجام نگیرد، بقیه مراحل هم به خوب ی انجام نشده دانشجو جهت انجام پروپوزال انتها نامـه با مساله جدی مواجه می شود. پس ارائه موضوع انتها نامـه از طرف یک موسسه می بایست کاملا به صورت مسئولانه انجام شود تا دانشجو با مساله در نوشتن پروپوزال و یا انجام انتها نامـه مواجه نشود.

در اکثر موارد موضوعاتی که جهت انتها نامـه انتخاب می شوند دارای پایه قوی علمی و مقالات پایه خارجی می باشند که این مقاله (Base) جهت نوشتن پروپوزال همچنین طرح مهم انتها نامـه بسیار زیاد به کار می آید. همین طور موضوع انتها نامـه که مورد انتخاب قرار می گیرد بایستی متناسب با توانایی دانشجو علاقه وی باشد تا دانشجو بتواند به راحتی از پس انجام آن برآمده به راحتی از آن دفاع نماید .
موسسه دستیار پژوهش با در نظر گرفتن ارزش گزینش مورد جهت دانشجویان رشته های مختلف، روند انتخاب مورد را به صورت با حساسیت مخصوص دنبال می نماید موضوعات به روز و جدید را به دانشجو ارائه کرده تا آنها بتوانند حق انتخاب از بین موارد توصیه ی داشته باشند. همان گونه که گفته شد کل روند انتخاب مورد انتها نامـه رایگان بوده دانشجو هیچ تعرفه ای را برای گزینش مساله رشته خود پرداخت نمی نماید .

در نظر گرفتن موارد زیر می تواند معیاری جهت بهتر بودن مورد باشد:

۱- موضوع را به گونه ای انتخاب بکنید که همراستا با علایق شما باشد. جهت مثال اگر در زمینه مدیریت به مباحث منابع آدم ی علاقه دارید، سعی بکنید همموسیقی علاقه عمل بکنید .

۲- بدیع بودن موضوع یک امتیاز مثبت جهت انتها نامـه است. اما نباید این نو بودن شما را به سمت نظریه سازی و بیان حرف های جدید ببرد. این موضع به ویژه در مقطع کارشناسی اافزایش می تواند بسیار زیاد خطرناک باشد. چون در این مقطع بیشتر کارهای فرد دی و تا حدودی گسترش ای مد نظر است ، نه کارهای بنیادی. کما این که شما به ادبیات پژوهش نیاز دارید.

۳- فراموش نکنیم که انتظار معمول از زمان کارشناسی اافزایش توانایی کار کردن باراهنمای های تحقیق و انتظار معمول در دوره دکتری نظریه سازی است. پس در مقطع کارشناسی اافزایش باید در مباحثشیوه شناسی مطالعه کرد در مقطع دکتری بر روی نظریه سازی مباحث تئوریک.

۴- بد نیست به دنبال اولویت های پژوهشی سازمان ها باشید. در بین این اولویت ها موضوع انتها نامـه را انتخاب بکنید . با این کار علاوه بـر این که از لحاظ مالی پشتیبانی می شوید، می توانید ارتباطات بهتر ی با سازمان مربوطه برقرار کرده احتمالا باب ادامه همکاری با آن سازمان بعد از فارغ التحصیلی جهت شما باز شود.

مشاوره انتخاب مساله انتها نامـه

دغدغه بسیاری از دوست ها ی که با دستیار پژوهش ارتباط می گیرند، انتخاب موضوعی مناسب برای تدوین انتها نامـه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری است. اما باید اعتراف کرد که بی اغراق یکی از بزرگترین و ارزشمند ترین استرس های بجا در کل دوره تحصیل ممکن است همین مسئله باشد.

یک مساله بهتر چه ویژگیها ی دارد؟ چنانچه سوال ما جهت انتخاب مساله انتها نامـه این باشد، می بایست گفت این مسئله یک تصمیم گیری چند متغییره است که بایستی جهت رسیدن به هدف بهینه در آن کمی دقت کرد. می خواهید ادامه تحصیل بدهید؟ این ادامه تحصیل در ایران خواهد بود یا خارج کشور؟ مساله مدنظر شما در ایران کار شده است؟ آیا سازمان و یا مجموعه ی را می شناسید که به راحتی بتوانید پژوهش خود را در آن پیاده سازی نمایید؟ آیا سازمان یا ارگان دولتی هست که از طرح شما پشتیبانی مالی و فکری بکند؟ نشریه یا نشریاتی جهت چاپ مقالات مستخرج از انتها نامـه وجود دارند سطح علمی این نشریات چطور است؟

جواب به تمام این مورد ها کمی زمان گیر بوده تجربه می خواهد.

با این تفاسیر با تذکر به درخواست فرد ان دستیار پژوهش در اخذ آموزش ی جهت انتخاب مساله بدین وسیله گروه مشاوران دستیار پژوهش (فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری کارشناسی ابیشتر شدن دانش کده های تهران،شهید بهشتی و علامه) برنامـه ای را ترتیب داده است تا بر اساس یک متد کاملا کاربر دی به دوست ها متقاضی در گزینش مساله مشاوره ارائه دهد.

متد کار به این صورت است که در حیطه رشته، گرایش علاقه شما موضوعاتی بر اساس مقالات علمی چاپ شده در نشریات معتبر بین المللی (ISI) جستجو از دوباره تکرار ی نبودن آنها در ایران اطمینان حاصل شده این موضوعات به همراه مقاله پایه یا بیس آنها به شما ارائه می شود.


نوشته شده در : چهارشنبه 16 تیر 1395  توسط : میهن بلاگ 99.    نظرات() .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic